V Česku postupně vzniká ambiciózní strojírenská skupina. Zaměřuje se na energetiku, automobilový průmysl a zakázkovou strojírenskou výrobu. Jako poslední zatím společnost 3H Invest letos v září koupila za nižší desítky milionů korun podnik Energo Choceň, který se zabývá chladírenskou energetikou. Jde o již čtvrtou koupi strojírenské firmy během posledních dvou let.

"Máme zájem o podniky v oborech, kde se jedná o odbornou práci, kde není dostatek odborného personálu a kde ani v dlouhodobém časovém horizontu nebude tak jednoduché výrobu robotizovat," řekl Norbert Hrabalík, jeden ze tří společníků 3H Investu. Těmi dalšími jsou Pavol Hubočan a Michal Hirjak.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.