Společnost Letiště Brno koupila česká investiční skupina Accolade. Letiště Brno má na základně smlouvy s Jihomoravským krajem mezinárodní letiště v Tuřanech v dlouhodobém pronájmu.

"Dneškem se začíná psát nová kapitola dějin letiště," uvedl v pátečním tiskovém prohlášení Milan Kratina, ředitel investiční skupiny Accolade. "Věřím, že najdeme s Jihomoravským krajem a městem Brno společnou řeč na rozvoji nových leteckých linek. V rozvoji letiště chceme navázat na výsledky práce dosavadních vlastníků," dodal Kratina.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.