Po roce až čtvrt v čele společnosti Vítkovice končí její generální ředitel a předseda představenstva Libor Witassek. Informaci HN potvrdila mluvčí Vítkovic Eva Kijonková.

Odchod Witasska je obrovským překvapením. Končící šéf Vítkovic se pokoušel postavit firmu na nohy více než rok. Nejvíce času mu zabraly zabraly spory s bankami a snaha zajistit další financování jedné z největších českých strojírenských skupin.

V zákulisí se informace o konci Witasseka objevily už minulý týden. Firma je ale popřela.

V článku se dále dozvíte

  • Na pozici strojírenské skupiny Vítkovice překvapivě končí ředitel Libor Witassek.
  • Skupinu v existenčních problémech, kterou vlastní podnikatel Jan Světlík, řídil více než rok.
  • Witassek ve Vítkovicích zůstává a bude se věnovat rozvoji vodíkových technologií.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru