Třeba tím generálem ještě budete, uvedla loni v dubnu soudkyně Obvodního soudu pro Prahu 2 Markéta Jirásková, když za nezákonné trestní stíhání místo požadovaných 6,5 milionu korun přiřkla plukovníku Ladislavu Košnerovi pouhých 125 tisíc korun.

Tehdejší zástupce ředitele sekce rozvoje a plánování ministerstva obrany byl šest let stíhán pro rozkrádání v armádě, než jej soud očistil. Sumu, kterou požadoval, odůvodnil zejména tím, že mu stíhání zničilo kariéru a zabránilo v očekávaném kariérnímu postupu. Nebýt něj, byl by prý už generálem.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.