Top chart

 • Cínovec přitahuje prospektory, tedy hledače nerostných surovin. Po lithiu tam pátrají po ložiscích dalšího kovu, který lze využít pro výrobu baterií. Jde o kobalt.

 • Dluhy českých domácností v září dále rostly. Proti loňsku se zvýšily o 108 miliard korun. Překročily tak už hranici 1,5 bilionu. 

  V článku se dále dozvíte

  • Bank of England spočítala, že Velká Británie může kvůli brexitu přijít až o 75 tisíc pracovních míst ve finančních službách.
  • Pokles ceny akcií Tesly skýtá příležitost pro investory, kteří věří, že kalifornská společnost bude jedním z hlavních hráčů na trhu elektromobility.
  • Budovat síť z minipivovarů zní jako protimluv. Společnost Czech Craft Beer to ví, věří ale tomu, že tržní podíl řemeslných pivovarů prudce poroste.

  Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

  Proč ji potřebujeme?

  Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

  Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

  Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

  Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

  Platba kartou

  Rychlá online platba

  Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

  Peníze podle Leoše Rouska

  Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

  Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

  Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
  Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

  Přihlásit se k odběru