Vedení společnosti Skanska Reality opouští po 13 letech její generální ředitelka Naďa Ptáčková. Změna v managementu jednoho z největších bytových developerů v tuzemsku přišla zcela nečekaně. 

"Naďa Ptáčková skutečně opustila naši společnost," potvrdila informaci HN Renata Vildomcová, šéfka marketingu a komunikace ve Skanska Reality. "Její odchod byl oboustranně dohodnut k 1. listopadu 2017 mezi paní ředitelkou a nejvyšším vedením naší společnosti," dodala bez dalšího vysvětlení Vildomcová.

"Změnu jsem zvažovala a rovněž její načasování," sdělila HN Ptáčková. "Vím, kam chci směřovat, a mám tímto pádem volné ruce," dodala bez dalších podrobností manažerka. Kompetence Ptáčkové přebírá Mikael Matts, předseda představenstva Skanska Reality, jenž je ve skupině zároveň šéfem rezidenčního developmentu pro střední Evropu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Vedení české Skanska Reality se ujímá Mikael Matts, po 13 letech tak končí generální ředitelka Naďa Ptáčková.
  • Změna v managementu přišla nečekaně.
  • Skanska Reality patří mezi největší bytové developery, loni měla firma obrat 1,5 miliardy korun.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.