Vedení společnosti Skanska Reality opouští po 13 letech její generální ředitelka Naďa Ptáčková. Změna v managementu jednoho z největších bytových developerů v tuzemsku přišla zcela nečekaně. 

"Naďa Ptáčková skutečně opustila naši společnost," potvrdila informaci HN Renata Vildomcová, šéfka marketingu a komunikace ve Skanska Reality. "Její odchod byl oboustranně dohodnut k 1. listopadu 2017 mezi paní ředitelkou a nejvyšším vedením naší společnosti," dodala bez dalšího vysvětlení Vildomcová.

"Změnu jsem zvažovala a rovněž její načasování," sdělila HN Ptáčková. "Vím, kam chci směřovat, a mám tímto pádem volné ruce," dodala bez dalších podrobností manažerka. Kompetence Ptáčkové přebírá Mikael Matts, předseda představenstva Skanska Reality, jenž je ve skupině zároveň šéfem rezidenčního developmentu pro střední Evropu.

V článku se dále dozvíte

  • Vedení české Skanska Reality se ujímá Mikael Matts, po 13 letech tak končí generální ředitelka Naďa Ptáčková.
  • Změna v managementu přišla nečekaně.
  • Skanska Reality patří mezi největší bytové developery, loni měla firma obrat 1,5 miliardy korun.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.