Původem britská realitněporadenská firma Savills má svou českou kancelář otevřenou sotva rok a už oznámila převzetí české společnosti SB Property Services, která poskytuje služby v oblasti správy nemovitostí.

"Akvizice společnosti SB Property Services zajišťuje společnosti Savills přední postavení na trhu správy nemovitostí v České republice. Má pod správou projekty s odpovědností za více než 600 milionů eur," uvedl Ben Maudling, výkonný ředitel Savills v České republice. "Důležité je, že se jedná jak o mezinárodní klienty, tak o lokální klienty s nemovitostmi v Praze a v regionálních městech." Maundling nesdělil, kolik Savills za koupi české firmy zaplatila.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Mezinárodní realitněporadenská firma Savills převzala za nezveřejněnou sumu českou firmu SB Property Services.
  • Počet zaměstnanců české kanceláře Savills se díky akvizici rozšířil na 35.
  • Zakladatelky firmy SB Property Services se stanou součástí vedení Savills.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.