Vítězem krajského kola soutěže Vodafone Firma roku ve středních Čechách se stala společnost Hönigsberg & Düvel Datentechnik z Mladé Boleslavi, již místní nazývají "hudáci". Firma vytváří a prodává vlastní software a aplikace pro kontrolu výroby. Společnost s obratem 100 milionů korun už v Česku působí desátým rokem. Klíčovým zákazníkem je automobilka Škoda Auto, firma jí dodává rovněž některé aplikace, které se objevují v jejích vozech.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Firmou roku se ve Středočeském kraji stala IT společnost Hönigsberg & Düvel Datentechnik. Nabízí podnikům takzvané strojové vidění, které zlepšuje kontrolu jejich výroby.
  • Živnostnicí roku se v krajském kole stala Lenka Peremská z Neratovic, která před třemi lety začala vytvářet pro zákazníky rodokmeny.
  • Soutěž Firma roku a Živnostník roku zaštiťují společnosti Vodafone a Česká spořitelna, jedním z partnerů jsou Hospodářské noviny.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.