Centrum Chodov ve středu otevře novou část, do níž vlastník Unibail-Rodamco investoval 170 milionů eur (v přepočtu 4,4 miliardy korun). Na místě bude nově k dispozici 300 obchodů, což je vůbec nejvíce mezi tuzemskými nákupními centry. Součástí bude také 40 restaurací a největší multiplex v Česku od společnosti Cinema City. Kino nabídne celkem 18 sálů včetně tří VIP sálů se 4DX kinosálem. V jednu chvíli kino pojme až 2600 diváků.

V článku se dále dozvíte

  • Centrum Chodov nabídne nejvíce obchodů na jednom místě v Česku.
  • Společnost Unibail-Rodamco investovala do rozšíření centra 4,4 miliardy korun. Součástí bude i nové kino s osmnácti sály.
  • V nákupních centrech zabírají stále více plochy restaurace a rychlá občerstvení. Na Chodově jich bude čtyřicet.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru