Jeden z největších výpadků v historii českého internetového bankovnictví postihl tento týden UniCredit Bank. Klienti čtvrté největší české banky se už téměř dva dny potýkají s výpadkem klíčových služeb. Někteří z nich se vůbec nemohou přihlásit do internetového ani mobilního bankovnictví, jiným se to sice na několikátý pokus podaří, ale ani poté nemohou odesílat platby, projít si historii účtů nebo zobrazit kreditní karty.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Po plánované víkendové odstávce internetového a mobilního bankovnictví postihl klíčové služby UniCredit Bank rozsáhlý výpadek.
  • Klienti nemohou už dva dny přes internet odesílat platby nebo zobrazit důležité informace o účtech či kartách.
  • Podle banky jsou důvodem výpadku technické problémy. Klientům nabídla odesílání plateb na pobočkách zdarma, dokud se jí nepodaří dostupnost internetových služeb obnovit.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru