Noah Žyla přichází do agentury Grayling z korporátního prostředí, ve kterém se pohybuje už 15 let. Zkušenosti má zejména z finančního sektoru. Pracoval pro nadnárodní finanční skupiny, kde měl zodpovědnost za externí i interní komunikaci, reputační management a věnoval se také projektům společenské odpovědnosti v Česku i na Slovensku.

 „Firmy v současnosti věnují v rámci PR velkou pozornost synergii nejen externí a interní komunikace, ale také budování značky zaměstnavatele a aktivitami společenské odpovědnosti. Věřím, že zkušenosti Noema nám pomohou klientům nabízet právě taková komplexní řešení jejich potřeb, řekl Peter Fecko, generální manažer Grayling Czech Republic and Slovakia.

Mezi PR klienty české pobočky Graylingu patří společnosti Visa, Jaguar Land Rover, Dassault Systèmes, Kaspersky Lab, IBM, SES Astra, Herbalife nebo JetBrains. Kromě public relations, digitální a social media komunikace nabízí Grayling v ČR jako jedna z mála komunikačních agentur také rozsáhlé služby public affairs.10:53:38

Související