Top chart

 • Koruna láme rekordy. Vůči euru je nejvíce posilující měnou na světě.

  V článku se dále dozvíte

  • Téměř před půl stoletím vznikla nejdůležitější úroková sazba na světě, známá jako LIBOR. Za sazbu, která se před pěti lety stala hrdinkou jednoho z největších finančních skandálů na světě, vděčí finanční svět Řekovi Minosi Zombanakisovi.
  • Praha musí lépe prodávat své přednosti, aby se vyrovnala Varšavě ve snaze přilákat investice mezinárodních bankovních institucí.
  • Warren Buffett má rád čerpací stanice a odpočívadla pro nákladní dopravce.

  Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

  Proč ji potřebujeme?

  Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

  Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

  Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

  Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

  Platba kartou

  Rychlá online platba

  Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

  Peníze podle Leoše Rouska

  Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

  Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

  Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
  Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

  Přihlásit se k odběru