Udržení oděvního řemesla, zaměstnávání až 160 švadlen nebo skloubení pracovního oblečení s módou vyšvihlo firmu Altreva na první místo regionálního kola Vodafone Firmy roku na Vysočině. Společnost vyrábí pracovní oděvy více než dvě dekády.

Švadleny v Třebíči šijí mimo jiné oděvy pro zdravotnictví, průmysl nebo personál hotelů. Jejich výrobky nosí například zaměstnanci pekáren Penam, Plzeňského Prazdroje či lékárenského řetězce Dr. Max. "Mimo náš zájem nezůstává ani móda, důkazem je kolekce firemního oblečení pro lékárny řetězce Dr. Max, na nichž se podílela i přední česká návrhářka Beata Rajská," upřesňuje Jan Sokol, produktový manažer společnosti Altreva. 

Vodafone Firma roku 2017 Kraje Vysočina:

1. ALTREVA spol. s r.o. – výroba pracovních oděvů (Třebíč)

2. První brněnská strojírna Velká Bíteš – výroba letecké techniky (Velká Bíteš)

3. IKbike s.r.o.  výroba vozíků pro osoby se sníženou pohyblivostí (Velké Meziříčí)

Kořeny společnosti sahají do roku 1992. Tehdy třebíčské oděvní družstvo Oděva, které bylo založeno těsně po válce, začalo spolupracovat s belgickou rodinnou firmou Alsico. O dva roky později vznikl společný podnik Altreva. Výsledkem propojení zahraniční skupiny s více než půl století trvající výrobou pracovních oděvů a tuzemského družstva je nyní firma, jejíž tržby za rok 2016 dosáhly téměř 370 milionů korun. 

V článku se dále dozvíte

  • Regionální kolo soutěže Firma roku a Živnostník roku na Vysočině ovládla tradiční řemesla.
  • Firmou roku regionu se stal výrobce pracovních oděvů Altreva.
  • Titul Živnostník Kraje Vysočina si odnesla kadeřnice Helena Pudilová.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru