Přátelství, chuť k životu, znalosti a zdraví. Řekla bych, že to jsou ty nedůležitější věci v životě. Nejvíce záleží na tom, co se nedá změřit, prohlásila před lety nejbohatší žena na světě, Francouzka Liliane Bettencourtová, v jednom z mála poskytnutých rozhovorů.

Žena, jejíž jméno bylo spjato s francouzskou kosmetickou společností L’Oréal, zemřela ve věku 94 let. Společně s ní odešla jedna z nejvýraznějších tváří francouzského veřejného života.

Hodnota jejího jmění se odhadovala na zhruba 45 miliard dolarů (zhruba 990 miliard korun).

Rodina Bettencourtů aktuálně vlastní 33procentní podíl v L’Oréalu, pod který spadají značky jako třeba Lancome, Maybelline, Garnier nebo třeba La Roche. Loni dosáhly tržby společnosti 25,8 miliardy eur (670 miliard korun).

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.