Před listopadem 1989 byla Ludmila Jílková vedoucí závodu Krásno. Naučila se těžit rašelinu, vyrábět komposty a hlavně rašelině rozumět. Po roce 1989 začala podnikat. Dnes dodává výrobky pro balneoterapie a kosmetiku z rašeliny lázním nebo masážním salonům nejen v Česku, ale i ve světě. Svými kvalitními produkty, mezi nimiž je i vaginální rašelinový tampon, který podle svých slov vyrábí jako jediná na světě, ale i odborností a životní energií zaujala Ludmila Jílková odbornou porotu. Ta jí v karlovarském hotelu Pupp udělila titul Česká spořitelna Živnostník roku 2017 Karlovarského kraje. Soutěž vyhlašují Hospodářské noviny a letos se koná už podvanácté.

Česká spořitelna Živnostník roku 2017 Karlovarského kraje

1. Ludmila Jílková – výroba rašelinových produktů pro lázeňství a wellness (Krásno)

2. Ivo Rudolf – umělecký kovář (Bečov nad Teplou)

3. Jan Blažek – výroba domácích těstovin (Kolová)

V článku se dále dozvíte

  • Vítězem soutěže Vodafone Firma roku 2017 Karlovarského kraje je společnost Serafin-byliny, zabývající se výrobou potravinových doplňků z bylin.
  • Titul Česká spořitelna Živnostník roku 2017 Karlovarského kraje získala Ludmila Jílková, kterou živí rašelinové produkty pro lázeňství a wellness.
  • Soutěž vyhlašují Hospodářské noviny.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru