Po zhruba půlroce příprav se příští týden oficiálně otvírá česká pobočka společnosti Wargaming, tvůrce populární on-line hry World of Tanks. S celkovým plánovaným počtem více než tří set zaměstnanců má celosvětově patřit k největším.

Pobočka sama už v základním režimu funguje, třebaže její prostory v pražské Sokolovské ulici zatím nejsou personálně naplněné.

"Nyní máme padesát zaměstnanců, platí, že v první fázi bychom jich chtěli mít kolem 140 až 170, na konci roku 2019 pak zhruba dvojnásobek," řekl pro HN generální manažer české pobočky Pavel Kocián.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.