Michaela Smrčková vedla oddělení marketingu a PR a chodila na jehlových podpatcích, ale před rokem s kariérou manažerky skončila a vše vsadila na jednu kartu jménem Animal Cake. Její společnost prodává suché dortové směsi pro zvířata. Jedná se o unikátní produkty chráněné užitným vzorem. O patent požádat chtěla, ale čekala by na něj dva až tři roky.

"Jde v podstatě o polotovar. Zákazník získá pouhým smícháním sypké směsi s vodou pevný korpus a dále je jen na něm, jak dort dozdobí a jakou mu vtiskne finální podobu," popisuje žena, jejíž unikátní dorty už do své nabídky zalistoval největší distributor jezdeckých potřeb na světě, společnost Ekkia, která dodává zboží do 70 zemí světa. Před pár dny sem právě poslala první paletu zboží a věří, že novinka na trhu prorazí.

V článku se dále dozvíte

  • Michaela Smrčková jako vedoucí marketingu vydělávala velké peníze.
  • Miluje však koně, a tak vzala veškeré úspory a začala pro ně dělat speciální dorty pod názvem Animal Cake.
  • Její firma má během pár měsíců takový úspěch, že ji už zalistoval do nabídky největší světový prodejce jezdeckých potřeb.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru