Pražská společnost Spendee slaví úspěch. V konkurenci tisíců globálních start-upů se probojovala do prestižního programu amerického Googlu s názvem Launchpad Accelerator, který je určen na rozvíjení mladých technologických firem. Z celého světa letos Google vybral celkem 33 start-upů, z toho pouze čtyři z Evropy.

Spendee mezi ostatními firmami americký IT gigant zaujalo svou stejnojmennou mobilní aplikací, jež je určena na správu osobních financí. Díky zařazení do programu nyní česká společnost od Googlu získá 50 tisíc dolarů (1,1 milionu korun). Její manažeři navíc projdou půlročním školením zaměřeným na vylepšení firemního byznysmodelu a získání nových investorů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Americký Google zařadil český start-up Spendee mezi 33 světových firem, kterým pomůže v rozvoji jejich byznysu.
  • Spendee stojí za stejnojmennou mobilní aplikací na správu osobních financí. Služba v aplikaci umožňuje sledovat finanční transakce z více účtů najednou a kontrolovat si tak útratu.
  • Pražská firma do budoucna sází na hlubší spolupráci s bankami, kterým by se mohly vyplatit její analýzy finančního chování jednotlivých uživatelů aplikace.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru