Top chart

Česká ekonomika ve druhém čtvrtletí překvapila silným růstem. Někteří odborníci se ale obávají, že dobrá kondice hospodářství může brzo skončit. Žádný strom neroste do nebes.

Železniční dopravce Leo Express bude jezdit v Německu. S převzetím zkrachovalé německé firmy Locomore získal práva provozovat spoje na trati mezi Berlínem a Stuttgartem. Uvidíme, jestli další regionální expanze dostane Leo Express z loňské ztráty přes 100 milionů korun.

V článku se dále dozvíte

  • Firemní dluhopisy a zejména ty od developerů lákají investory.
  • Obyvatelé Dubrovníku, Barcelony či Benátek se bouří proti masovému turismu.
  • Apple chystá příští rok utratit miliardu dolarů za filmy a seriály včetně vlastní tvorby, aby mohl spustit on-line TV ve stylu Netflixu, píše WSJ
  • Tábory pro děti, kde si kluci mohou hrát na vojáky a holky na princezny, jsou byznys za desítky milionů korun.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru