Dne 1. 8. 2017 byly na webové stránce www.ihned.cz v článku "Stopy miliardového podvodu s bitcoiny vedou i do Česka. S uzavřenou burzou spolupracovaly pražské firmy" zveřejněny některé informace, které nebyly založeny na pravdě, a informace, které byly založeny na nepřesných a zkreslených tvrzeních a které se současně přímo dotkly zájmů fyzických osob pana Sergeye Mayzuse a paní Anny Mayzus, kterým se tímto omlouváme. Sergey Mayzus ani Anna Mayzus jako fyzické osoby s předmětnou burzou nespolupracovali a žádná z Mayzusových firem nebyla ze strany FAÚ potrestána

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru