Za poslední rok o změně pojištění uvažovala zhruba třetina klientů. Drtivá většina z nich chce změnit pojistnou smlouvu a je ochotná kvůli tomu i přejít ke konkurenci. Hlavním důvodem jsou peníze – buď klienti mají pocit, že za pojistku platí příliš moc, nebo že na pojistném plnění nedostali vyplaceno to, co očekávali. Právě služby a přístup pojišťovny při likvidaci škody je vůbec nejdůležitějším faktorem, podle kterého Češi hodnotí pojišťovnu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Většina domácností využívá k pokrytí svých rizik více pojišťoven, nejčastěji dvě.
  • V průzkumu spokojenosti se pojišťovny umístily po boku státních úřadů, leteckých či energetických společností.
  • 55 procent klientů je přesvědčeno, že služby jsou lepší než před pěti lety.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru