Odmalička chtěl být lékařem, což mu nevyšlo. Tak se shodou okolností ocitl mezi prodejci aut, kde se naučil hodně o marketingu, a jak říká, čerpá z toho dodnes.

Jenže pak udělal Jan Gonda výhybku ke zdraví. Nejprve do firmy Joalis, která učí lidi detoxikovat organismus pomocí přírodních preparátů.

Pracoval tu osm let jako obchodní ředitel a českou firmu pomohl dostat z nuly do osmi zemí Evropy.

"Při práci jsem se ve Varšavě seznámil se španělskou značkou Naturhouse a zjistil jsem, že v Česku a na Slovensku není nikdo, kdo by ji šířil. Tak jsem se do toho pustil. Vzal jsem rodinné peníze určené na dům, zadlužil se a tři a půl milionu korun dal do koupi licence a rozjetí poboček," vypráví. A směje se, když si vzpomene, jak zpočátku lidé z jeho okolí uzavírali sázky na to, kdy zkrachuje.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.