Předpovědí šéfů českých stavebních firem pro příští dva roky je mírný růst. Odpovědi se ovšem liší podle toho, zda se jejich stavební firma soustřeďuje na pozemní stavitelství, nebo velké infrastrukturní projekty, kde je zadavatelem stát. Stavebnictví jako obor letos poroste o 2,7 procenta, příští rok firmy očekávají zpomalení o tři desetiny procenta. Již nyní ale jedou stavební firmy na plný výkon a jejich vytíženost je 92 procent. Vyplývá to z kvartální analýzy českého stavebnictví vypracované analytickou společností CEEC Research, která byla představena na pondělní konferenci Setkání lídrů českého stavebnictví 2017.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.