Nebývalý souboj České národní banky (ČNB) a poslanců pokračuje. Poslanci se snaží načíst několik pozměňovacích návrhů, kterými hodlají zmírnit...

V článku se dále dozvíte

  • Poslanci načítají pozměňovací návrhy ke klíčové novele zákona o ČNB, který má omezit poskytování hypoték.
  • Sešlo se osm pozměňovacích návrhů, které v různé míře změkčují navrhovanou regulaci hypotečního trhu. Ani na podruhé však novela neprošla druhým čtením.
  • Pokud ji sněmovna nestihne projednat do konce týdne, hrozí, že celý zákon spadne pod stůl.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru