Podle Evropské investiční banky (EIB) by české firmy měly využít období nízkých úrokových sazeb pro svůj budoucí rozvoj. Pomocí úvěrů by měly investovat do nových technologií, které by pomohly zvýšit konkurenceschopnost. Představitelé EIB to řekli na úterní investiční konferenci v Praze, pořádané ve spolupráci s Českou národní bankou (ČNB).   

"Vynakládáme hodně úsilí na to, abychom firmy přesvědčili o důležitosti investic, dokud jsou úrokové sazby ještě nízké," řekla ve svém vystoupení Flavia Palanza, ředitelka finančních operací EIB.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.