Klienti Equa bank mohou svůj bankovní účet nově využívat přes mobilní aplikaci, která intuitivně nabízí jména účtů, se kterými uživatel komunikuje. Číslo účtu se vyplní jen jednou, při opakované platbě stačí zadat jméno nebo název firmy. Zároveň k platbám klienta umožňuje přiřazovat fotografii, která se pak u jeho plateb zobrazí. Další novinkou je, že platby u obchodníků je možné identifikovat i pomocí loga firmy. Mezi další vlastnosti patří fulltextové vyhledávání podle jména, názvu firmy nebo časového období. 

V článku se dále dozvíte

  • Klienti Equa bank nemusí v nové aplikaci při opakované platbě zadávat znovu číslo účtu.
  • Místo toho k číslům účtů přiřadí jména a fotografie.
  • Podle průzkumu Equa bank zájem o mobilní služby raketově roste. Přes mobil nyní bankovní služby využívají čtyři Češi z deseti.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru