Firmám, které se chovají odpovědně a chtějí o svých CSR aktivitách dát vědět, se otevírá další ročník soutěže TOP Odpovědná firma 2017. Jde o prestižní soutěž, která už 14. rokem oceňuje společensky prospěšné projekty českého byznysu.

Firmy mohou přihlášky do soutěže posílat od čtvrtka 1.6. do konce července prostřednictvím webu www.topodpovednafirma.cz. Účast v ocenění TOP Odpovědná firma je zdarma a je otevřena pro malé i velké společnosti. V srpnu a září pak posoudí všechny přihlášky odborná nezávislá porota a slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční v říjnu v Praze.

Na výběr je z desítky kategorií, které pokrývají všechny hlavní oblasti udržitelného podnikání. Je možné přihlásit celou firemní strategii, konkrétní projekt (například z oblasti diverzity, ochrany životního prostředí nebo v angažovanosti zaměstnanců) či se ucházet o ocenění ve speciální kategorii, jako Odpovědný reporting nebo Odpovědný leader. 

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru