Firmám, které se chovají odpovědně a chtějí o svých CSR aktivitách dát vědět, se otevírá další ročník soutěže TOP Odpovědná firma 2017. Jde o prestižní soutěž, která už 14. rokem oceňuje společensky prospěšné projekty českého byznysu.

Firmy mohou přihlášky do soutěže posílat od čtvrtka 1.6. do konce července prostřednictvím webu www.topodpovednafirma.cz. Účast v ocenění TOP Odpovědná firma je zdarma a je otevřena pro malé i velké společnosti. V srpnu a září pak posoudí všechny přihlášky odborná nezávislá porota a slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční v říjnu v Praze.

Na výběr je z desítky kategorií, které pokrývají všechny hlavní oblasti udržitelného podnikání. Je možné přihlásit celou firemní strategii, konkrétní projekt (například z oblasti diverzity, ochrany životního prostředí nebo v angažovanosti zaměstnanců) či se ucházet o ocenění ve speciální kategorii, jako Odpovědný reporting nebo Odpovědný leader. 

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru