Jan Gonda se svou firmou Naturhause ovládl letošní ročník soutěže Franchisor roku. Původním povoláním prodejce aut se přitom o detoxikaci organismu původně zajímal jen ve volném čase. Pak ale v zahraničí náhodou narazil na dietetickou poradnu Naturhouse a systém jej natolik nadchl, že se ho rozhodl přivést do Česka. Vzal všechny rodinné úspory a vyrazil do Španělska koupit licenci na franšízu. 

O půl roku později už otevíral první poradnu na hubnutí v Českých Budějovicích. Během devíti let se podnik rozrostl na síť více než 150 vlastních poboček a franšíz. A dalších zájemců o franšízu má dost, hlavně z řad bývalých klientů, kterým se podařilo úspěšně zhubnout a celý model Naturhousu je díky tomu nadchl. Jen loni tak firma, která drží licence pro Česko a Slovensko, otevřela rekordní počet nových poraden – celkem pětadvacet. 

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.