Začínal jako profesor historie, posledních čtyřicet let se ale zabývá zlepšováním metod ve vzdělávání. Michael Carter přes čtyři roky radil někdejšímu šéfovi Applu Stevu Jobsovi, pro nějž na přelomu 80. a 90. let pracoval na projektu zapojování moderních technologií do výuky. Vytvářel také studijní programy na prestižních univerzitách Yale nebo Oxford. Nyní spolupracuje také s českou firmou Corinth, která pro žáky vyrábí inovativní školní pomůcky. 

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Americký vzdělávací expert Michael Carter, který v minulosti pracoval pro Steva Jobse, je zapáleným fanouškem zavádění nových technologií ve školách.
  • Dětem podle něj prospívá, když si za pomoci mobilních aplikací nebo virtuální reality samy zkoušejí, v čem spočívají principy vědy.
  • Biflování látky podle něj nedává smysl. "Dnešní děti daleko lépe než předešlé generace nacházejí souvislosti mezi věcmi," říká Carter.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.