Na trhu jazykových škol roste konkurence a vstupují na něj i noví investoři, jako třeba bývalí manažeři ČEZ Vladimír Schmalz a Martin Roman. Ti společně vlastní společnost Edua Group, kam patří jazykové školy Caledonian School, Tutor a nově také Jipka. Jedním z předních hráčů na trhu je také jazyková agentura Skřivánek, která se kromě výuky jazyků zaměřuje hlavně na překlady a tlumočení. V loňském roce vykázala obrat přes půl miliardy korun. V Česku utržila firma 270 milionů korun, což je přibližně stejně jako předloni. Nejrychleji rostoucím trhem je pro českou firmu Polsko, kde společnost působí už dvacet let. Celkový obrat agentury Skřivánek byl minulý rok 516 milionů korun.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.