Na Moravě vznikly dvě stovky nových pracovních míst. Hlavním důvodem je start výroby nového moderního elektromotoru. Ten má mít delší životnost, protože umí sám sebe pečlivě sledovat a všechna data posílat na internet. Analýza pak ukáže, jestli se něco s ním neděje a není třeba preventivně provést údržbu nebo změnit to, jak je motor používaný. V Česku podobné motory začal vyrábět koncern Siemens ve svém závodě ve Frenštátě pod Radhoštěm.

V článku se dále dozvíte

  • Závod ve Frenštátě pod Radhoštěm se kvůli novému produktu výrazně modernizoval.
  • Digitalizované motory umožní analýzu svého chodu přes internet.
  • Nová linka má zásobovat celý svět a nyní potřebuje stovku nových pracovníků.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru