Americký miliardář a legendární investor Warren Buffett přivítá v sobotu na valné hromadě svého holdingu Berkshire Hathaway, která se koná v Omaze, stát Nebraska, na 40 tisíc akcionářů z celého světa. Zaplní halu CenturyLink Center a jejich sněmování bude on-line přenášet společnost Yahoo Finance, a to v angličtině a čínštině.

Pro akcionáře je to současně něco jako svátek. Během třídenního setkání si budou moci také se slevou nakoupit zboží od firem, kde Berkshire drží majetkový podíl. Pobyt v Omaze, kde má Berkshire centrálu, jim zpestří nejenom recepce, ale také pětikilometrový závod v běhu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.