Vodafone, třetí tuzemský operátor sítě pro mobilní telefony, ruší samostatné oddělení, které se zaměřovalo na prodej služeb státu a veřejným institucím. Organizační změna je prvním viditelným rozhodnutím nového generálního ředitele Jiřího Báči, který je ve funkci od 1. března. Zaměstnanci, kteří v oddělení dosud pracovali, budou v týmu pro firemní zákazníky.

Změnu, která vstoupí v platnost od 1. května, oznámil Báča zaměstnancům e-mailem. "Pro tuto změnu jsme se rozhodli, abychom zefektivnili naše obchodní aktivity a lépe využili naše zdroje pro dlouhodobé plány," napsal generální ředitel. HN mají e-mail k dispozici. Tisková mluvčí firmy Markéta Kuklová nechtěla informaci komentovat.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.