Německý start-up Icaros přišel s přístrojem, pomocí kterého chce posilování změnit v zábavu. Místo nudného zvedání činek se tak ve fitness centru můžete proletět nad skalami nebo se potápět v oceánu a přitom dosáhnete stejného výsledku.

"V tělocvičnách není nic, co by bylo našemu přístroji podobné," řekl pro Bloomberg šéf firmy Johannes Scholl, který start-up před dvěma lety založil spolu s Michaelem Schmidtem. Přístroj, který stojí zhruba 10 tisíc dolarů (246 000 korun), mohou lidé v současnosti vyzkoušet v 200 tělocvičnách a zábavních centrech po celém světě. Svůj Icaros mají i v Plzni či Praze.

V článku se dále dozvíte

  • Dřina s činkami bude možná již brzy díky moderním technologiím minulostí.
  • Společnost Icaros přišla s přístrojem, který uživatele přenese do virtuální reality, a ještě procvičí jeho tělo.
  • Cena stroje se pohybuje okolo 10 tisíc dolarů (zhruba 246 tisíc korun).

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru