Exkluzivním partnerem pro prodej stavebního spoření na České poště se stala Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) ze skupiny ČSOB. Takzvaná "Liška" je jím podle zjištění HN od února, kdy se z pošty stáhla Raiffeisen stavební spořitelna. Jde o jednoho z dlouholetých aliančních partnerů pošty, který tam stavební spoření zajišťoval společně s ČMSS. 

Nový exkluzivní partner České pošty si od toho slibuje upevnění své pozice lídra ve stavebním spoření. "Stavební spoření je jeden z produktů, které na Českou poštu patří. Jako exkluzivní partner ale její síť může pro prodej tohoto produktu lépe využít," řekl HN Jan Sadil, člen představenstva ČSOB, který má mimo jiné na starosti i Českomoravskou stavební spořitelnu. 

Exkluzivita ČMSS souvisí s novým kontraktem na provozování finančních a pojišťovacích služeb na České poště od roku 2018. ČSOB, která finanční služby na poště nyní nabízí pod hlavičkou Poštovní spořitelny, vyhrála loni výběrové řízení na poskytování jak bankovních služeb, tak pojišťovacích služeb pro další období. Samotná dohoda mezi skupinou ČSOB a poštou se finalizuje. 

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru