Vítězem soutěže Vysoké školy ekonomické pro mladé podnikatele se stal Ethan Clime, který se svým týmem několik měsíců pracuje na projektu nazvaném Crowdholding, jehož hlavním účelem je propojit start-upy s veřejností. Lidé mohou pomocí této platformy sdílet se start-upy své myšlenky a zároveň hlasovat o nejlepší nápad, který si daný start-up vybere a zrealizuje ho. Jednoduše tedy lze říci, že jde o start-up pro start-upy. Pomáhá jim lépe reflektovat to, co si lidé přejí.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Třetí ročník programu xPORT Business Accelerator podporujícího studentské start-upy má svého vítěze.
  • První místo obsadil Ethan Clime s projektem Crowdholding, který je start-upem pro start-upy. Pomáhá jim najít inspiraci.
  • Diváckou cenu získal projekt Quickjobs Dalibora Herbricha, který pomáhá studentům hledat brigády. Celkem se zúčastnilo šest týmů.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru