Přežít je to jediné, na co myslíme, říká majitel řecké firmy Theon Sensos, která vyrábí přístroje na noční vidění. Nemůže plánovat investice a rozvoj do budoucna. Na to je situace v Řecku příliš nejistá, svěřil se deníku Financial Times.

Nejistota by se však brzy mohla přece jen zmírnit. Do Atén se v pondělí po delší pauze vrátili experti věřitelů Řecka, tedy eurozóny a Mezinárodního měnového fondu (MMF). S řeckou vládou by měli dojednat konkrétní podobu nových škrtů a reforem. Jejich přijetím věřitelé podmiňují výplatu další části záchranných půjček.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.