Kunovický výrobce letadel Aircraft Industries chce dodávat své stroje L-410 do Íránu. S tamními státními úředníky firma podepsala dohodu o spolupráci. "Jsme na začátku cesty," říká obchodní ředitel Aircraft Industries Robert Erhart, který s Íránci vyjednává.

Teherán nutně potřebuje obnovit svůj letecký park a hledá i menší stroje, které přepraví zhruba 30 pasažérů. Tato letadla se dostanou do odlehlejších měst a vesnic, kde je jen zpevněná přistávací plocha.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • “Jsme na začátku cesty,” říká obchodní ředitel Aircraft Industries Robert Erhart, který s Íránci vyjednává o dodávce letadel L-410.
  • Teherán nutně potřebuje obnovit svůj letecký park a hledá i menší stroje, které přepraví zhruba 30 pasažérů.
  • Letouny mohou přistávat i na jednoduše zpevněných přistávacích plochách v odlehlejších městech a vesnicích.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.