Realitní společnost RE/MAX má za sebou rekordní rok. V minulém roce prodala nemovitosti za 15 miliard korun a svůj provozní obrat navýšila o 13 procent na 614 milionů korun. Pomohly jí v tom především historicky nejnižší úrokové sazby hypoték a vysoká poptávka po bytech ze strany kupců. Přestože ČNB letos plánuje hypotéky omezit, a méně lidí tak na úvěr dosáhne, RE/MAX plánuje dál růst. Do roku 2019 chce dosáhnout na hranici miliardy v hrubém obratu. "Nastal ideální čas na výraznou expanzi. I z tohoto důvodu jsme přistoupili ke kompletní proměně vedení," říká prezident RE/MAX pro Česko a Slovensko David Krajný.

Od nového vedení si firma slibuje lepší výkon. "Společně jsme stanovili poměrně ambiciózní cíle pro příští tři roky. S tlakem na výsledky logicky souvisí i změna manažerského týmu. Pokud chcete změnit směr, je vhodné dodat společnosti novou energii," řekl v rozhovoru pro HN ředitel realitní kanceláře Milan Žák, který do společnosti nastoupil v polovině loňského roku.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.