První česká peer-to-peer pojišťovna má za sebou první rok na trhu. Čistě internetová společnost, která funguje na klubovém principu a dělí se s klienty o zisk, získala do konce loňského roku 1042 členů a uzavřela 705 pojistných smluv.

"Žádnou díru do světa jsme zatím neudělali, tisíc klientů není rána, která by rozvrátila trh," řekl spolumajitel a předseda představenstva První klubové pojišťovny Marek Orawski. Přesto je s dosavadním vývojem spokojený. "Bod zlomu by měl přijít ve čtvrtém roce existence, až se dostaneme na 30 až 40 tisíc členů. S tím jsme ovšem od začátku počítali," dodal.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.