Česká pobočka slovenského výrobce bezpečnostního softwaru Eset zvýšila v loňském roce tržby o více než 20 procent na rekordních 370 milionů korun. Firma to ve středu oznámila v tiskové zprávě.

Eset je největším poskytovatelem bezpečnostních produktů na českém trhu. Hlavní skupinou zákazníků jsou firemní klienti, domácnosti představují přibližně 30 procent obratu společnosti.

%insert_attachment[59500990] priloha.html%

V loňském roce Eset na českém trhu úspěšně představil již desátou verzi produktů pro domácí uživatele včetně nejvyšší verze Eset Smart Security Premium. Mezi firemními řešeními se mimořádně dařilo produktům Secure Enterprise a Secure Authentication.

Společnost Eset s celosvětovou centrálou v Bratislavě vyvíjí bezpečnostní software od roku 1987. Její produkty používá víc než 100 milionů uživatelů. Jedno ze tří evropských výzkumných center Eset pro detekci škodlivých programů je v Praze.

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru