Ani ne dva týdny po kolaudaci se v sobotu zřítila střecha nové sportovní haly v České Třebové. Na místě se přitom konal florbalový turnaj a v hale se nacházelo přibližně 80 lidí. Všem se podařilo včas uniknout. Dva účastníky turnaje odvezli záchranáři, v obou případech kvůli drobnému zranění. Na neděli se přitom plánovalo slavnostní otevření haly, kterého se měly zúčastnit desítky lidí.

"Trámy se propadaly směrem do hřiště, sesypalo se to jako domeček z karet. Šlo to rychle, prostor uniknout tam naštěstí byl," uvedla pořadatelka turnaje Renáta Typlová.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.