Nová banka Creditas, která funguje od ledna, na sebe strhává pozornost lidí. Poté, co Creditas v pondělí poprvé otevřel své pobočky pod logem banky, se před některými dokonce tvořily fronty. Zástup lidí byl vidět například v pobočce na pražské Florenci. Podle mediálního zástupce Ivo Měšťánka byla podobná situace také v Olomouci.

"V úterý, v první den otevření poboček banky Creditas, si v nich lidé vyřídili přes tisíc produktů. Za tento jediný den banka získala 600 nových klientů," tvrdí Měšťánek. Celkem má nyní Creditas čtrnáct poboček.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Zájem je hlavně o spořicí účty.
  • Creditas chce na on-line produktech a v pobočkách letos nabrat nejméně 20 tisíc klientů.
  • Láká například na termínované vklady s pevnou sazbou.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.