Už to nejsou jen světelné meče. V posledním filmu ze ságy Star Wars zvaném Rogue One, který právě běží v českých kinech, čelí temné straně Síly také moc východních bojových umění v podání jejich největší současné hvězdy Donnieho Yena. Lze za tím vidět jen zpestření, jakých je v Hollywoodu mnoho. Ve skutečnosti však jsou pro Hollywood podobné námluvy s Čínou nezbytné.

Čína se stává jedničkou světového filmového trhu a jedinou otázkou je, zda se jí stane už v roce 2017, nebo až o rok později. Pro Hollywood je zájem čínského publika spásou, zároveň však přinejmenším v americkém tisku panují obavy, jak toto „bratření“ ovlivní podobu americké kinematografie. A nejen ji.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.