Čeští fanoušci, kteří jezdí za fotbalem do zahraničí s cestovní agenturou Fotbal Travel, budou už nadále výhradně pod křídly Fotbalové asociace České republiky. Ta agenturu nyní už plně vlastní. Před nedávnem totiž odkoupila podíl od dosavadního partnera, nejstarší tuzemské cestovní kanceláře Čedok 

"K převodu vlastnického práva 49 procentního podílu od Čedoku došlo 4. října, " potvrdil HN Michal Jurman, ředitel oddělení komunikace a IT Fotbalové asociace České republiky. Kupní cenu říct nechtěl s poukazem na dohodu obou stran, že ji nebudou zveřejňovat.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.