Kabelku plnou papírových kapesníčků, svačin a hraček zná každá matka. Zejména kvůli tomu poslednímu je někdy pořádně těžká. Herečka a vizuální umělkyně Ester Geislerová a návrhářka Josefina Bakošová proto spojily své mateřské zkušenosti a tvůrčí nápady a vymyslely hravé kabelky, které zabaví děti v kavárně i na výletě.

Žádné další hračky v nich už nosit nemusíte.

Umělkyně se znají dlouhá léta. "Potkaly jsme se při studiích na střední škole, obě jsme už tenkrát provozovaly výtvarné aktivity, dělaly jsme například dekorace na večírky a festivaly," vzpomíná módní návrhářka Josefina na první setkání. Po škole se načas rozdělily, pořád se ale obě pohybovaly v tvůrčích kruzích. Před rokem začaly spolupracovat – dohromady je svedl podobný smysl pro humor a výtvarné a designové nápady.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.