První šperky začal David Lomos tvořit už ve 12 letech. Dnes se za ním sjíždějí zákazníci z celé republiky i ze zahraničí, aby mu vyprávěli své příběhy, které zručný řemeslník přetavuje do klenotů, jež v běžném zlatnictví nenajdete. Jedněm klientům například dělal snubní prsteny, do kterých zakomponoval dřevo ze stromu, pod kterým počali dítě. Unikátní zakázková výroba šperků mu vynesla titul středočeského živnostníka roku.

V článku se dále dozvíte

  • Titul Firma roku ve středních Čechách získal výrobce kloubních náhrad Beznoska.
  • Středočeským živnostníkem roku se stal šperkař David Lomos.
  • Cenu Odpovědná firma roku si z krajského kola soutěže odnesla společnost Colsys.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru