Žvýkačky ve videích reprezentují jednoduchý a praktický prostředek, který podpoří nezbytný zdravý a krásný úsměv jako jeden z klíčových faktorů pro překonání jakékoli výzvy a úspěšného řešení jakékoli situace. 

Leoš Mareš je v rámci čtyř příběhů postaven mimo svoji komfortní zónu, čelí nestandardním výzvám a navzdory všemu je zdárně a s nadhledem řeší.  Moderátor se ve videích představil jako zpěvák na Karlově mostě, model v kurzu kresby aktu, tanečník baletu i kominíka. "Značka Orbit dlouhodobě klade důraz na myšlenku, že sebevědomí usmívat se přirozeně přichází s pocitem čistých zubů a jejich celkovým zdravím, k nimž žvýkačky Orbit bez cukru přispívají," doplňuje brand manažerka značky Orbit pro střední Evropu Erika Havrillová.

Část videí včetně úvodního byla nejprve uveřejněna na Instagramu Leoše Mareše, který se sám výrazně zapojil do kreativního procesu včetně návrhu samotných situací. Koncept kampaně navíc umožnil, aby Marešovi sledující na Instagramu dvakrát po sobě rozhodli, které z nabídnutých výzev ho chtějí vidět přijmout. Úvodní video nabízející první rozcestník dosáhlo zatím přes 38 000 zhlédnutí, do hlasování se zapojilo 1 285 sledovatelů a Mareše jednoznačně poslali do baletní školy (70 %). Tento příběh do uvedení dalšího zaznamenal přes 39 000 zhlédnutí a na základě většiny udělených hlasů série vyústila v rámci kursu kresby aktu, kde stál Leoš Mareš modelem. Všechny příběhy byly nakonec uveřejněny na webu www.orbitklub.cz, kde jsou aktuálně ke zhlédnutí. Video obsah bude dále uplatněn i na oficiálních profilech značky Orbit na sociálních sítích. O kreativní koncept a následnou digitální kampaň se postaraly agentury AMI Communications a AMI Digital

Související