Ráno si v práci koupíte snídani z chráněné pekárny a posilněni vyrazíte na kole na schůzku s klientem. Po návratu si u šálku kávy z fair trade automatu připravíte podklady na školení pro neziskovou organizaci a večer s kolegy společně zhlédnete dokumentární film o ochraně životního prostředí. Hádáte-li, že jde o popis dne v nějakém "sluníčkovém" start-upu, jste na omylu. Řeč je o poradenské firmě KPMG, která letos v soutěži TOP Odpovědná firma získala titul Strategie roku v kategorii Velká firma.

"V posledních letech se posouváme od charitativních sbírek více k udržitelnosti a projektům společenské odpovědnosti, které jsou přínosné jak našemu okolí, tak firmě samotné," říká Ivana Pokorná, vedoucí CSR oddělení KPMG Česká republika.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.