V pražském Hotelu Olšanka se uskuteční hlavní soutěžní část filmového festivalu Ekotopfilm zaměřeného na udržitelný rozvoj ve světě a životní prostředí. Festival potrvá od 15. do 19. října. Nabídne 81 filmů, řadu besed i přednášek.

Filmy se zaměří na krásu, ale i kritický stav přírody, ukážou nejnovější technologie a vědecké objevy a upozorní na lokální i celosvětové problémy. Bude se promítat například i o tom, jak se dá uvařit z odpadu nebo kde je zakopaný jaderný pes. Ze snímků vybere mezinárodní porota v čele se Stevem Lichtagem ty nejlepší v každé kategorii.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.